Ar-Ge İmkanlarımız

Ar-Ge İmkanlarımız

Şirketimizin yerleşkesi İstanbul Üniversitesi, Avcılar Kampüsü içerisinde yer alan İstanbul Teknokent’i bünyesindedir. Bu kapsamda, İstanbul Teknokent’te yer alan tüm firmalarla işbirlikleri geliştirme imkanımız bulunmaktadır.


sdsd

Şirketimiz bünyesinde İstanbul Biyoteknoloji Araştırma-Geliştirme Laboratuvarları henüz kurulma aşamasında olup, bu kapsamda çalışma gruplarımız hızla oluşturulmaktadır. Ayrıca, yerleşkemiz içerisinde bulunan, İstanbul Üniversitesi İleri Analizler Laboratuvarı (İAL) ile işbirliğimiz sayesinde yüksek teknoloji gerektiren çeşitli fiziksel, biyokimyasal ve moleküler analizler kolaylıkla yapılabilmektedir.


Ar-Ge çalışmalarımız için gerekli olan işbirliklerimiz dahilinde ülkemizin bir çok üniversitesi ile iş birliği içerisindeyiz.

Ayrıca,

  • Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK),

  • T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB),

  • Geliştirilen ürünle ilgili çalışan, diğer özel sanayi şirketleri (örneğin, Nanoyaşam Nanobiyoteknoloji Ar-Ge Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi)

  • Ve şirketimizin kendisi tarafından sağlanmaktadır.